ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Flintlåspistol 5516468
nr 551 6468
Flintlåspistol
1800-tal, Mässingsintarsia & pärlemoinläggningar, längd: 53
Kondition: Normalt bruksslitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 10 november 2008
1.300 kr
1.200 kr
Flintlåspistol
nr 551 6468
Flintlåspistol
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 1.400 kr |
måndag 10 november 2008 |